TR +90 505 436 72 85 / TR +90 546 245 45 45
info@ukraynadanismanlik.net

Ukrayna organizasyonlarınız da vasıflı ve vasıfsız, daimi ve geçici eleman temin edebilmekteyiz, profesyonel ekibimiz sizin için kriterlerinize uygun elemanı seçmektedir.

Ukrayna organizasyonlarınızda ekstra eleman ihtiyacı doğar. Normalde yeterli olan kadro, yurt dışı organizasyonlarıyla yetersiz hale gelir ve yardımcı eleman ihtiyacı oluşur. Bu durumlarda UKRAYNA DANIŞMANLIK işinize uygun nitelikteki çalışanları sizi büyük bir yükten kurtaracaktır.
Veri girişi, zarflama, etiketleme, sekreterya, telefonla müşteri arama, form değerlendirme, bilgi güncelleme, davetli listesi düzenleme, binlerce sayfa fotokopi çekme, tercüme, şehir turu gibi işleri yaparak size yardımcı olurlar.
Ukrayna organizasyonlarınızda iş yoğunluğunuzu düzene sokmak ve rahatlatmak için UKRAYNA DANIŞMANLIK’tan yardımcı eleman temin edebilirsiniz. Başta KPI ve KNLU Üniversiteleri olmak üzere Ukrayna’nın saygın üniversitelerinde okuyan üniversite öğrencileri şirketinize kısa sürede adapte olup işlerinize yardımcı olacaktır.
eleman danışmanlık Ukrayna

tasarim7 SEO optimization by SEOPressor