TR +90 505 436 72 85 / TR +90 546 245 45 45
info@ukraynadanismanlik.net

Mevzuatlar

Lojistik

Ukrayna’ya lojistik taşımalarınızın güvenli, zamanında ve daha minimum sürede ekonomik olarak müşterilerimize ulaşmasını ilke edinmiş UKRAYNA DANIŞMANLIK müşterilerimizin her türlü memnuniyeti odaklı hizmet vermek, uzun vadede kalıcı ilişkiler bilinci içerisindedir. Ukrayna‘ya nakliye konusunda göstermiş olduğumuz özen, teknolojiye paralel bir alt yapı ile donatılmış araç ve uzman personellerimiz sayesinde uluslararası bazda Ukrayna’ya nakliyat konusunda öncü danışmanlık şirketi olmaya adayız.

Hizmete sunacığımız araçlarımız Ukrayna ve tüm bölgelerine ithalat ve ihracat taleplerine cevap verebilecek donanıma sahip olup, hasarlarını teminat altına alabilmek için, CMR sigortası ile nakliye sigortası kapsamında yapılmaktadır.

Ukrayna’ya her hafta belirli günlerde grupaj, parsiyel nakliye taşimalarımızda aralıksız devam etmektedir. Firmamız, yüklerinizi Ukrayna’ya uzman personeli ve yılların verdiği sektör deneyimleriyle hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşımaktadır.

bir telefon kadar yakın standartlarından taviz vermeyen yönetim ve hizmet anlayışı ile ürünlerinizi CMR sigortası teminatı altında güven ile taşımaktadır. Eğitimli deneyimli ve tecrübeli personelimizle müşteri odaklı çalışmaktayuz. Bu konudaki hedefimiz en mükemmel servisi size sunabilmektir

tasarim7 SEO optimization by SEOPressor